Aktuality

Na 6. září 2020 už popáté připravujeme Jabloneckou neděli

Jablonecká neděle i letos představí sportovní a volnočasové oddíly! V jeden den, na jednom místě

 

Tradiční akce pro širokou veřejnost se bude konat už popáté. Začneme ve 14 hodin jako obvykle na parkovišti u Městské sportovní haly, v zahradě plaveckého bazénu i na březích „jabloneckého MOŘE“.

Všechna tato místa se znovu promění v jedno nekonečné sportoviště, na němž se odprezentují jablonecké sportovní kluby, oddíly a volnočasové kroužky.
 

Děti budou mít možnost vyzkoušet si nejrůznější sporty a volnočasové aktivity, které jim město Jablonec nad Nisou nabízí.

I když jsme v letošním roce do poslední chvíle nevěděli, zda se pod vlivem koronavirových opatření podaří naši akci uspořádat, pracovali jsme na její přípravě. V tuto chvíli máme přihlášených dvaadvacetcet organizací a stále se dohlašují další.

Jednotlivé kluby budou svou činnost prezentovat ve stáncích označených jejich logem a názvem, u svého stanoviště budou mít připraveny aktivity prezentující jejich činnost nebo daný sport.

Jablonecká neděle bude zahájena 6. 9. 2020 ve 14 hodin a program potrvá až do 18 hodin. Na malém podiu budou probíhat také rozhovory s jednotlivými účastníky a hosty akce.

Na akci se podílí Statutární město Jablonec nad Nisou, SPORT Jablonec s.r.o., Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s. a Místní agenda 21.

 

 

Kontakt na pořadatele:

SUNDISK s.r.o., Podhorská 93, 46601 Jablonec nad Nisou, www.sundisk.cz, 485 100 500, info@sundisk.cz

Koordinátorka akce: Michaela Rážová, michaela.razova@sundisk.cz

09.09. Výherci soutěže Jablonecká neděle 2020

Zvěřejnění výsledků pro účastníky soutěže Zdravíme všechny, co s námi letos soutěžili! Děkujeme za účast a zde jsou jména vítězů: Dominik Lang Veronika Hujerová...

předchozí    |    následující

 

NEDĚLE 6.9.2020 od 14-18:00 Mnoho sportů jedno místo

Akce ze zúčastní: