Shrnutí Jablonecké neděle

Dovolte nám krátké ohlédnutí bezprostředně po skončení akce „Jablonecká neděle.“

V první řadě bychom chtěli moc poděkovat všem účastníkům akce za spolupráci, součinnost a účast na nultém ročníku. Myslíme si, že myšlenka „mnoho sportů/jedno místo“ splnila svůj účel a návštěvníci měli ideální příležitost se osobně seznámit s mnoha sportovními odvětvími, kterým se v Jablonci nad Nisou mohou věnovat.

Na akci jsme návštěvníkům rozdali přes čtyři tisíce letáků, do kterých děti dostávaly razítka za splněné aktivity u jednotlivých oddílů, pro rodiče se pak tento leták stal rychlou a přehlednou databází s kontakty na všechny oddíly. Každý leták dále obsahoval ústřižek, kterým se účastníci hlásili do soutěže o cen. Jména výherců a přehled cen naleznete na webu Jablonecké neděle v sekci Soutěž http://www.jabloneckanedele.cz/cs/o-akci/soutez.html.

V rámci akce Jablonecká neděle jsme připravili výstavu „Střípky z historie jabloneckého sportu,“ kterou můžete až do konce listopadu navštívit ve vestibulu Městské sportovní haly.

Výběr fotografií z Jablonecké neděle najdete v naší galerii zde

Věříme, že akce byla skvělou příležitostí pro seznámení se s širokým spektrem aktivit, které Jablonec nad Nisou nabízí. Budeme velice rádi, pokud se nám podaří v této události pokračovat i v dalších letech a z Jablonecké neděle se stane tradiční událost na začátku školního roku.

 

NEDĚLE 8. 9. 2024 od 13-18 hod.
Mnoho sportů, jedno místo.

Akce ze zúčastní: